Yüzyıllardan Sofranıza

Chateau şarapları, bir nesilden diğerine aktarılan bir mirastır ve böylece yüzyıllarca önce başlayan bu üretimler günümüze kadar gelmektedir.

Chateau-du-Lort
Bordeaux bölgesinin karakteristik inceliğini temsil etmektedir. Taze, meyveli bir karakter, şarabın ince, zarif fıçıda yaşlanmasının kanıtı olan kızarmış aromaların notalarıyla tamamlanır. İlk ipeksi pürüzsüzlük, esnek, kadifemsi tanenlerle bir arada tutulan büyüleyici bir doku ortaya çıkarır. Ayrıntılar için:

Château Malbec
Şaşırtıcı derecede karmaşık olan Malbec, burunda yoğun meyvemsi olup, güçlü siyah kiraz ve böğürtlen ipuçları içerir. Mülkün killi topraklarında büyüyen Merlot denge ve cesaret getirir. Çakıllı yamaçlara dikilen Cabernet Sauvignon, dikkat çekici bir tanen yapısı getiriyor. Cabernet Franc ve Malbec, tazelik ve misk ipuçları ekleyerek karışımı tamamlıyor. Ayrıntılar için:

Chateau de l’Hyvernière
Château de l'Hyvernière, teknik olarak başarılı bir şaraptır ve kendine özgü minerallerle turunçgil aromalarının karmaşık bir karışımını sunar. %100 Muscadet (Melon de Bourgogne) üzümünden oluşmaktadır. Burunda, beyaz çiçeklerin yanı sıra sarı ve beyaz meyvelerin ilk notalarına bir miktar limon kabuğu eşlik eder ve uzun bir bitiş sunar. Ayrıntılar için: